ZELENÉ STŘECHY

Přinášíme komplexní řešení pro zelené střechy. Naše materiály jsou oblíbené pro schopnost dlouhodobě udržet obrovské množství vláhy, vysokou užitnou hodnotu, rychlou návratnost či ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsou vyrobené z recyklovaných materiálů bez chemických přísad.

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ STANDARD

Skladba určená pro obytné domy a terénní stavby. Svojí skladbou odpovídá podmínkám pro přidělení dotace v rámci programu "Nová zelená úsporám".

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ LIGHT

Skladba určená pro velké plochy střech průmyslových hal, administrativních celků a občanských staveb. Svým složením a nízkou hmotností je určená pro dřevostavby, rekonstrukce a stavby s požadovaným nízkým zatížením střechy.

NAŠE MATERIÁLY URČENÉ PRO POUŽITÍ V ZELENÝCH STŘECHÁCH

Máte další dotazy? Napište nám!

Kontakt:*
Dieses Feld dient zur Validierung und sollte nicht verändert werden.

ZERTIFIZIERUNG

Wir testen die Produkte regelmäßig sowohl im eigenen Haus als auch in unabhängigen Laboren. Die Qualität unserer Materialien wird zudem durch ein fortschrittliches Kontrollsystem sichergestellt. Das Qualitätsmanagementsystem bei RETEX ist gemäß den Normen
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO – TEX Standard 100 und IRIS Zertifizierung® Bewertung der Konformität: 2020 und auf Grund ISO/TS 22163: 2017 zertifiziert.
Darüber hinaus werden unsere Textilien zahlreichen Kundenaudits unterzogen, die sie erfolgreich bestehen.